Головна >> Різні меблі >> Меблі з каменю >> Штучний камінь для дому

Меблі з каменю

Штучний камінь для дому

Прості у виготовленні і невибагливі в процесі експлуатації вироби зі штучного каменю вже давно широко застосовуються в нашому житті. Досвід показує, що матеріали з ДСП і ДВП далеко не завжди є оптимальним варіантом для кухонної стільниці. Якісною альтернативою звичним матеріалом служать кухонні стільниці зі штучного каменю.
Чим гарний саме штучний камінь для кухні? Кухонні стільниці з цього матеріалу відрізняються підвищеною міцністю і не виділяють токсинів. Вони практично не бояться високих температур, плям і подряпин, не вбирають запахи і мають підвищену кислотостійкість. На таких кухонних стільницях не розмножуються бактерії, вони легкі в обслуговуванні. Все, що необхідно для підтримання кухонної стільниці зі штучного каменю в прекрасному стані, це промивати її мильною водою і витирати потім сухою тканиною. Крім того, сучасні технології виробництва дають змогу не тільки виробляти кухонні стільниці будь-яких розмірів без стиків і швів, а й дають змогу дизайнерам здійснювати проєкти, за яких підвіконня кухонь можуть становити одне ціле зі стільницею, набуваючи різних форм. До всіх перерахованих переваг, такі стільниці дуже приємні на дотик.
Штучний камінь збереже зразковий зовнішній вигляд вашого стільничного покриття і його ідеальні пропорції на довгі роки, а різноманітна колірна гама виробів, від натурального дерева або каменю до модних нині однотонних помаранчевих або бузкових кольорів, чудово впишеться в класику або сучасний мінімалізм, модерн або будь-який інший стиль інтер'єру Вашої кухні.
Ми виготовляємо кухонні стільниці зі штучного каменю як для стандартних приміщень, так і розробимо спеціальні ексклюзивні проекти залежно від бажань замовника. Сучасні технології виготовлення надають можливість створення, без найменшого перебільшення, справжніх витворів мистецтва, що не мають аналогів за колірним рішенням і за формою, навіть якби їх виготовленням займалася б сама природа. Ми даємо вам гарантію якості та задоволення від покупки на довгі роки.

 

фото прикладів робіт кухонних стільниць

кухонная столешница кухонная столешница кухонная столешница

кухонная столешница кухонная столешница кухонная столешница

кухонная столешница кухонная столешница кухонная столешница

кухонная столешница кухонная столешница кухонная столешница

кухонная столешница кухонная столешница кухонная столешница

 kamen-26 kamen-27 kamen-28

kamen-29 kamen-30 kamen-31

kamen-32 kamen-33 kamen-34

kamen-35 kamen-36 kamen-37

kamen-38 kamen-39 kamen-40

kamen-41 kamen-42 kamen-43

kamen-44 kamen-46 kamen-47

kamen-48 kamen-49 kamen-50

kamen-51 kamen-52 kamen-53

kamen-54 kamen-55 kamen-56

kamen-56 kamen-57 kamen-58

kamen-59 kamen-60 kamen-61

kamen-62 kamen-63 kamen-64

kamen-65 kamen-66 kamen-67

kamen-68 kamen-69 kamen-70

kamen-71 kamen-72 kamen-73

Якщо ви вирішили придбати стільницю з дійсно надійного і якісного матеріалу, зверніть пильну увагу на барні стільниці зі штучного каменю. Барні стійки і кухонні стільниці зі штучного каменю користуються заслуженою популярністю в усьому світі, на що є свої об'єктивні причини. Перш за все, ці вироби на відміну від аналогічних, зроблених з натурального каменю, відрізняються набагато нижчою ціною, не поступаючись при цьому в експлуатаційних характеристиках. Барна стійка з каменю є центральною частиною композиції інтер'єру будь-якого ресторану або кафе. Тому так важливо, щоб вона приваблювала гостей зручніше розташуватися за баром, поспілкуватися з барменом і замовити один-два тощо напої. Барна стійка з каменю Сorian, Staron і Montelli може бути виконана в будь-якому дизайні, імітуючи текстуру натурального матеріалу або вирізняючись оригінальними і модними зараз однотонними відтінками, і стати справжньою окрасою інтер'єру приміщення.

 

фото барних стійок зі штучного каменю

барная стойка барная стойка барная стойка

На сайті представлені деякі варіанти наших робіт, наші можливості набагато більші ...

 

 

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com