Головна >> Різні меблі >> Меблі для дитсадка та школи >> Меблі для дитсадка, школи

Меблі для дитсадка та школи

Меблі для дитсадка.

Підсумувавши досвід у розробці дитячих і підліткових меблів, ми створили спеціальну серію продукції - меблі для дитячих садків. Безсумнівно, головними їхніми якостями, важливість яких неможливо переоцінити, коли йдеться про дітей, є надійність і безпека експлуатації. Саме ці фактори мають для нас першочергове значення під час розробки та виробництва меблів для дитсадка.

Зокрема, під час виготовлення меблів для дитсадка ми твердо дотримуємося таких правил:

• дотримання особливих вимог до надійності та довгостроковості експлуатації наших виробів,
• абсолютна відповідність вимогам ДСТУ,
• використання виключно екологічно безпечних, сертифікованих матеріалів,
• контроль відсутності гострих кутів у місцях підвищеної небезпеки,
• дотримання вимог до ергономічності виробів, їхньої зручності в експлуатації.
Чимале значення для нас має також зовнішній вигляд виробів. Неповторний авторський дизайн, що створює дивовижну казкову атмосферу, не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих. Грамотно розставлені акценти інтер'єру в дитячому просторі стають базою для гармонійного естетичного виховання дітей. Казкові елементи меблів сприяють розвитку фантазії малюків, допомагають їм у простій ігровій формі пізнавати навколишній світ, а тому становлять особливу цінність для дошкільних закладів. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує фото каталог корпусних меблів для дитсадка.

 

фото варіантів меблів для дитсадка

мебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсада

мебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсада

мебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсадамебель для детсада

мебель для детсадамебель для детсада

 

 

Меблі для школи, меблі для навчальних закладів.

Меблі для навчальних закладів, школи виготовляють з екологічно чистих матеріалів за вивіреними технологіями, орієнтуючись на дитячу та підліткову фізіологію. Це стосується не тільки предметів меблів для молодшої та середньої школи, а й меблів для навчальних закладів вищого рівня: технікумів, інститутів, університетів, адже студенти проводять в аудиторіях весь день. Ми виготовляємо водночас безпечні, зручні та багатофункціональні меблі для школи та навчальних закладів, враховуючи обов'язкові вимоги педагогіки, ергономіки та гігієни. Відповідно до потреб сучасної системи освіти та виховання ми постійно розширюємо асортимент меблів для дитячих закладів, застосовуючи стандартні схеми виготовлення або індивідуальний дизайн. Інтеренет магазин АФА в Києві пропонує фото каталог прикладів корпусних меблів для навчальних закладів, школи.

 

фото варіантів меблів для навчальних закладів

мебель для школымебель для школымебель для школы

мебель для школымебель для школымебель для школы

мебель для школымебель для школымебель для школы

 

Додаткову інформацію щодо меблів для дитячих закладів дитсадка і школи ви можете уточнити у наших менеджерів, ми допоможемо вам підібрати необхідні комплектуючі, а наші дизайнери підготують дизайн-проект у 3-D графіці відповідно до ваших розмірів і побажань. Пам'ятайте, що правильний підбір і розміщення меблів - один із важливих чинників для створення затишку і гармонії у вашому дитячому закладі: дитсадку або школі.

 

 

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com