Головна >> Новини >> Нові серії меблів

Нові серії меблів

Нова серія меблів Compound

compound

Зустрічайте нову розробку - колекція офісних меблів Compound. "Компаунд" - це чудове рішення для організації сучасного офісу в стилі еко. Столи на металевих опорах створюють візуальну легкість простору, кольорові деталі додають фарб в стильний дизайн. Особливість колекції - ніжки з масиву ясеня. Перевагою цієї породи дерева є такі характеристики, як твердість, довговічність і особливий золотистий відтінок. Завдяки його використанню, столи в серії мають гарні та елегантні опори. Compound це концепція офісних меблів нового покоління - екологічність, лаконічність, функціональність. Дізнатись більше про серію ви зможете перейшовши за посиланням: серія меблів Compound.

Нові кабінети для керівника

Нові кабінети для керівника

 Нові серії кабінетів для керівника вражають своїми чіткими гранями та гармонією форм у сукупності з кольоропоєднанням підібраних відтінків, які відображають найновіші тенденції у світі меблевої моди. Солідні контури стільниць письмових столів виділяють кожну з наших серій із низки однотипних дизайнерських рішень. Нові серії меблів припадуть до душі керівнику, який цінує тренди сучасного життя та прагне відповідати їм. Оновленні кабінети для керівника, який чітко знає свої цілі, володіє блискучим естетичним світосприйняттям. Кожна із серій має багатий розмірний ряд столів, шаф для документів та книг, тумб мобільних, стаціонарних та тумб для ТБ, конференц столів тощо. Дізнатись більше та переглянути фото ви зможете перейшовши за посиланням: нові кабінети для керівника.

Нові кухні

Нові кухніНові кухонні гарнітури виконані в різних стилях та направленнях, за рахунок модульних секцій вони відмінно впишуться у будь-яке приміщення. Різноманітні текстури фасадів зроблять вашу кухню неповторною та оригінальною. За цими кухнями ви почуватиметеся професіоналом своєї справи, адже новий дизайн серій надихає до робочого процесу, до прагнення зробити щось справді велике та смачне. За рахунок модульної системи можна скомплектувати такі конфігурації кухонь: п-подібна, острівна, с-подібна, г-подібна, двох лінійна та лінійна, а робочі зони розділяються на: запаси, зберігання, миття, підготовка, приготування. Дізнатись більше та переглянути фото каталог ви зможете перейшовши за посиланням: нові кухонні гарнітури.

Нові види ресепшинів

Нові види ресепшинівСтійки ресепшн – обличчя компанії. Саме в приймальній зоні складається перша, і часом найбільш стійка думка про неї. Сучасний та стильний ресепшн підкреслить солідний діловий статус компанії та позитивно впливає на її імідж.

У нас ви можете купити якісні меблі для приймалень, які в першу чергу є модульною системою, що дозволить підібрати будь-яку конфігурацію під Ваше приміщення, по-друге, стійка легко збирається і розбирається, що буде великим плюсом при частих переїздах. Команда наших досвідчених менеджерів-консультантів надасть будь-яке сприяння у виборі та купівлі стійок та інших необхідних меблів у приймальню для вашого офісу. Дізнатись більше та переглянути фото каталог ви зможете перейшовши за посиланням: нові види ресепшинів для секретаря.

У цій категорії будемо інформувати вас про новинки виробництва всіх напрямків, зміни в артикулярних прайсах. Основним призначенням цієї рубрики буде інформування про вихід нових цікавих і різноманітних серій меблів, що б ви були завжди в курсі всіх змін, новинок і нововведень від АФА. Будьте завжди першими у всьому - ви цього варті.

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com