Головна >> Новини

Новини від AFA Mebel

У розділі новини від нашого сайту можна подивитися фото каталог нових серій корпусних меблів (новинки виробництва), різноманітні статті про меблі (як підібрати меблі, як доглядати за меблями), акції, програми знижок, фото та відео галереї робіт. Основний акцент в новинах, на сайті AFA Mebel, ми зробили на акції і знижки, напевно ви потрапили на наш сайт не випадково, і наразі, вже собі щось пригледіли, ми впевнені що ці розділи вас приємно вразять.
 • Новини у світі меблів

  У цій категорії ви зможете переглянути новини, які стосуються меблевого ринку України, виставки, семінари, конференції та інші важливі події, появу нових напрямків у світі меблів, нові дизайнерські рішення в оформленні приміщень меблями. У категорії також представлено всю необхідну інформацію, щоб тримати вас у курсі всіх нововведень у меблевій індустрії, сфокусувавши ваш погляд тільки на найбільш значущих подіях. Ми сподіваємося, що ця інформація від інтернет магазину АФА в Києві стане вам маленьким інформаційним віконцем, де можна буде черпати нову цікаву інформацію.

 • Статті про меблі

  У цій категорії ви зможете ознайомитися зі статтями, присвяченими меблям, дизайну приміщень, офісному обладнанню, побутовій техніці, послугам з ремонту та облаштування приміщень меблями. Як підібрати меблі для дому (кухні, спальні, передпокою, вбиральні, дитячої кімнати, дивани та крісла), для офісу (кабінет керівника, меблі для персоналу, конференц-кімнати, стійки для секретарів (ресепшн), стільці та крісла, перегородки, дивани). Сподіваємося, що інформація, представлена в цій категорії, буде для вас корисною, можливо, ви дізнаєтеся щось нове, знайдете ту статтю про меблі, яка буде для вас корисною.

 • Нові серії меблів

  У цій категорії будемо інформувати вас про новинки виробництва всіх напрямків, зміни в артикулярних прайсах. Основним призначенням цієї рубрики буде інформування про вихід нових цікавих і різноманітних серій меблів, що б ви були завжди в курсі всіх змін, новинок і нововведень від АФА. Будьте завжди першими у всьому - ви цього варті.

 • Акції

  У даній категорії будуть розміщуватися товари зі зниженою вартістю, товари з виставок, призові акції при купівлі тих чи інших товарів у нас. Підібравши меблі, які вас цікавлять, обов'язково зазирніть у цей розділ, подивіться, чи не підходить обраний комплект під акційний товар, а якщо удача вам посміхнулася, телефонуйте і вимагайте свою знижку, подарунки. Для наших клієнтів ми постійно будемо проводити цікаві акції. Залишайтеся завжди з нами і ми будемо вас дивувати та балувати величезним вибором цікавих подарунків, призів, дисконтними сертифікатів та багатьма іншими цікавими рішеннями, що залишатимуть на ваших обличчях неперевершену посмішку та гарний настрій, що, своєю чергою, додаватиме нам стимулу в робочому процесі.

 • Знижки

  У цій категорії описуються знижки на меблі, які ми з радістю представимо вам - нашим клієнтам. Знижка (дисконт) - комерційна, маркетингова, фінансова пільга, що надається у формі зниження ціни на продукцію, послуги. У практиці маркетингу і товарного ринку використовується велика система цінових знижок (дисконтів), наприклад: знижка на великий обсяг покупки ("бонусна знижка"); знижка на готівковий розрахунок (знижка "сконто"); знижка постійним клієнтам, сезонні знижки, експортні знижки тощо. Знижку прийнято відносити до одного з трьох видів знижок: збутові знижки; маркетингові знижки; логістичні знижки. Знижками ми показуємо свою зацікавленість у тому, щоб покупець купував товар саме у нас.

 • Фото галерея

  У цій категорії сайту ми пропонуємо вам подивитися фотогалерею робіт з виготовлення корпусних меблів, як у стандартних серіях, так і за індивідуальними проєктами в інтер'єрах квартир, будинків, офісів, банків, ресторанів тощо. Ми будемо намагатися постійно поповнювати цю фотогалерею новими цікавими фотографіями наших робіт. Сподіваємося, що ця фотогалерея допоможе вам у виборі ваших нових меблів. Пишіть нам, які серії меблів, в якій колірній гамі ви б хотіли побачити у нас на сайті АФА у фото галереї, і ми обов'язково намагатимемося розмістити ці роботи в найкоротші терміни. Ми будемо постійно додавати в фотогалерею нові цікаві рішення, що б допомогти вам у виборі майбутніх меблів.

 • Відео матеріали

  У цій категорії будуть надаватися відеоматеріали різного спрямування, що стосуються меблів: виготовлення меблів, новинок у виробництві, матеріалів виконання, нововведень і нововведень в меблевій фурнітурі та багато іншої корисної інформації (наприклад, як виготовити меблі власними силами, звичайно це буде не фабричне виробництво, але, теж пристойної якості). Сподіваємося, наші відео матеріали допоможуть розібратися в деяких тонкощах виготовлення корпусних меблів. Пишіть нам на сайт, якщо ви дуже хотіли б побачити відеоматеріал за тими чи іншими категоріями, і ми постараємося викласти це в нашому інтернет-магазині АФА в рубриці відеоматеріал.

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com