Головна >> Послуги

Послуги від AFA Mebel

Наші послуги - це послуги, які AFA Mebel надає для своїх клієнтів: дизайн проект меблів (в 3-Д графіці), збірка меблів (які ви придбали в нашій компанії), доставка меблів на об'єкт, перевезення меблів. У нас працюють тільки професіонали своєї справи, будь це дизайн проект меблів, збірка, доставка меблів або перевезення меблів ми все зробимо на вищому рівні, звертайтеся до нас і ви завжди будете задоволені виконаними послугами.
 • Дизайн проект меблів

  дизайн проектТакі, здавалося б, глобальні поняття, що абсолютно не стосуються звичайних людей, як архітектура і дизайн проєкт інтер'єру, поступово увійшли в наше життя. Тепер практику ремонту та перепланування житлових і офісних приміщень просто неможливо уявити без того, щоб не було розроблено дизайн проєкт. Дизайн проєкт - це насамперед результат спільної творчості дизайнера і замовника. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує дизайн проект меблів для дому та офісу, в цій категорії ви зможете переглянути фото варіанти дизайн проектів меблів.

 • Складання меблів

  сборкаВам потрібні якісні та красиві меблі? Природно, що потрібні. А без чого не можуть обійтися жодні, навіть найдорожчі меблі? Правильно, вони не можуть обійтися без якісного складання. А чи потрібна вам збірка меблів? Зрозуміло! Якщо ви зараз це читаєте, то вам просто життєво необхідний професійний складальник меблів, який займеться вашою покупкою. Не важливо, чи представляєте ви певну фірму, чи просто плануєте зібрати домашні меблі. Якщо ви придбали дорогі меблі, то ви напевно хочете бути впевненими в якості готового виробу. Тільки збирачі меблів можуть дати вам такі гарантії. Інтернет магазин АФА в Києві гарантує вам якісне складання професійними збирачами меблів.

 • Перевезення меблів

  перевозка мебелиВам необхідно виконати квартирний або офісний переїзд - для нашої компанії немає більш простого завдання. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує вам почати з дзвінка до нас. Консультант якомога докладніше пояснить наші тарифи на перевезення меблів, необхідні види робіт, розмір автотранспорту і кількість вантажників, щоб виконати квартирний або офісний переїзд, відповість на всі ваші запитання і приблизно підведе підсумок за вартістю перевезення ваших меблів. Квартирний або офісний переїзд завжди насторожував, все це від незнання процесу, наші професійні збирачі, вантажники, пакувальники знають свою роботу, адже їм доводилося перевозить не одну квартиру, офіс. Весь процес побудований так, що вам тільки потрібно дивитися і захоплюватися умінням наших робітників, вони в мінімальний час розберуть, зберуть, упакують ваші меблі і негайно доставлять в необхідне місце.

 • Доставка меблів

  доставка мебелиМи можемо доставити свої меблі в безліч міст України - Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Львів, Сімферополь та інші. Меблі доставляються в розібраному вигляді (це дає можливість отримати меблі без подряпин і потертостей), всі деталі запаковані окремими позиціями і пронумеровані для зручності подальшої збірки. Габарити і вага перевезених меблів не має значення, оскільки в нашому розпорядженні є машини з різною вантажопідйомністю, які можуть перевозити вантажі до 15 тонн. Купуючи меблі у нас - обов'язково замовляйте послугу доставки та отримайте гарантію виконаних робіт.

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com