Гранд ДСП

Кабінет керівника Гранд ДСП

znachok-pdf

skladпід замовлення 18 робочих днів

zborkaзбірка безкоштовна

dostavkaдоставка безкоштовна

dizayn-proektдизайн проєкт в подарунок

 

 

 

 

 

 

Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП

 

Опис серії:

Це строгий стиль, ергономічні форми та чудовий дизайн. Меблі кабінетної серії Гранд ДСП - чудовий приклад поєднання функціональності та естетики. Модульний принцип конструювання дозволяє раціонально організувати офісний простір. Столи директорські мають великий вибір додаткових приставних елементів, що дозволить цей кабінет поставити практично в будь-якому приміщенні незалежно від його розмірів. Оригінальність кабінету керівника Гранд ДСП підкреслює ретельно підібране поєднання кольорів – Графіт та Яблуня Локарно, Береза Полярна та Сірий, Венге та Сірий. Висока якість виконання, архітектурна правильність форм та обсягів дозволяють створити престижний інтер'єр кабінету для директора.

Для всіх цінителів кабінетної серії Гранд ДСП ми зробили подарунок та розробили серію меблів Гранд у новому виконанні використовуючи матеріал МДФ та представляємо вашій увазі кабінет для керівника Гранд МДФ. Стіл керівника Гранд, приставні елементи, конференц столи, фасади тумб і шаф, топи та бічні панелі - набули більш елегантного вигляду, матеріал МДФ дав можливість зробити закруглення всіх торців поверхні, і не мало важливий фактор, додав варіанти палітри кольорів.

 

Серійні кольори:

кабинет руководителя Гранд ДСП антрацитГрафіт кабинет руководителя Гранд ДСП березаБереза Полярна кабинет руководителя Гранд ДСП цвет серый Сірий кабинет руководителя Эволюшин дсп венгеВенге  кабинет руководителя Эволюшин дсп яблоняЯблоня Локарно

 

Характеристика серії:

- товщина ДСП стільниці - 36 мм;
- товщина топів шаф, тумб - 25 мм;
- товщина ДСП корпусів шаф, тумб, столів - 18 мм;
- задні стінки шаф зроблені з ламінованої ДСП;
- тумби та шафи оснащені замками;
- опори приставних столів - «Графіт», діаметр 80 мм;
- скло виконане із тонованого «Графіт»;
- тумби укомплектовані поворотними опорами.

 

Варіанти модельного ряду:

Кабінет керівника Гранд ДСП

 

Додаткові фотографії робіт:

Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП Кабінет керівника Гранд ДСП

 

Додаткову інформацію щодо кабінету для керівника серії Гранд ДСП ви можете запитати у наших менеджерів, вони допоможуть вам підібрати необхідні позиції в облаштуванні кабінету, а наші дизайнери підготують дизайн проект у 3-D графіці відповідно до ваших розмірів офісу та побажань. Пам'ятайте, що правильний вибір офісних меблів до кабінету керівника та правильна організація офісного робочого простору – це один із факторів успішних компаній.

 

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com