EVOLUTION ДСП

Кабінет керівника Evolution ДСП

znachok-pdf

skladпід замовлення 18 робочих днів

zborkaзбірка безкоштовна

dostavkaдоставка безкоштовна

dizayn-proektдизайн проєкт в подарунок

 

 

 

 

 

 

Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП

 

Опис серії:

В цьому кабінеті все працює на його власника. Комфорт, практичність та елегантна простота форм у кабінеті для керівника Evolution ДСП створюють достатню кількість візуального простору. Складний у виконанні та простий у використанні, кабінет керівника серії Evolution допоможе відточувати професіоналізм та удосконалюватись його власнику, створюючи атмосферу ненав'язливості в умовах напруженого робочого дня. Кабінет керівника має безліч вдалих рішень, що природньо вписуються в інтер'єр і тому практично непомітних. Добре виконані елементи зі скла, у поєднанні з алюмінієвим профілем, ідеально вписуються в загальну композицію. Великий набір робочих директорських столів, журнальних столів, приставних тумб, секцій різних конфігурацій та інших елементів дозволяють не тільки створити обстановку з урахуванням особливостей будь-якої роботи, а й мобільно перебудовувати її елементи за потребами та настроєм. Одним словом меблі для кабінету директора Evolution ДСП - розроблені в стилі техно.

Для всіх цінителів цшєї кабінетної серії ми зробили подарунок та розробили серію меблів Еволюшин у новому виконанні використовуючи матеріал МДФ та представляємо вашій увазі кабінет для керівника Evolution МДФ. Стіл керівника, приставні елементи, конференц столи, фасади тумб і шаф, топи та бічні панелі - набули більш елегантного вигляду, матеріал МДФ дав можливість зробити закруглення всіх торців поверхні, і не мало важливий фактор, додав варіанти палітри кольорів.

 

Серійні кольори:

дуб шатоДуб Шато титанТитан береза Береза
венгеВенге
сірийСірий

 

Характеристика серії:

- товщина ДСП корпусів креденцій, мобільних тумб, шаф, корпусів ящиків і полиць шаф - 18 мм;
- товщина ДСП всіх стільниць робочих столів і столів для переговорів - 54 мм;
- товщина ДСП топів і боковин шафових груп, топів креденцій - 25 мм;
- задня стінка шаф - ламінована ДВП/ДСП;
- фасади мобільних тумб обладнані замками, висувні ящики - центральними замками;
- високі ящики укомплектовані файловою системою, а висувні ящики - метабоксами;
- двері виготовлені зі скла «сатин» в алюмінієвому профілі;
- полиці в шафових групах виконані з 10 мм скла «Сатин».

 

Варіанти модельного ряду:

Кабінет керівника Evolution ДСП

 

Додаткові фотографії робіт:

Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП Кабінет керівника Evolution ДСП

 

Додаткову інформацію щодо кабінету для керівника серії Evolution ДСП ви можете запитати у наших менеджерів, вони допоможуть вам підібрати необхідні позиції в облаштуванні кабінету, а наші дизайнери підготують дизайн проект у 3-D графіці відповідно до ваших розмірів офісу та побажань. Пам'ятайте, що правильний вибір офісних меблів до кабінету керівника та правильна організація офісного робочого простору – це один із факторів успішних компаній.

 

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com