Головна >> Матеріали

Матеріали для меблів

Для того щоб вибір матеріалу для власної шафи або кухні був осмисленим, необхідно знати характеристики меблевих матеріалів і фурнітури. Чим, наприклад відрізняється ДСП від МДФ, штучний камінь від кухонної стільниці і тд. Як підібрати розсувну систему для шафи купе, ручки для кухні. На скільки дешевше будуть корпусні меблі, якщо купити і зібрати всі елементи самостійно? Які взагалі матеріали використовуються для виробництва сучасних корпусних меблів? AFA Mebel представляє каталоги матеріалів для виготовлення корпусних меблів, як для дому, так і для офісу. Для вашої зручності всі види матеріалів і фурнітури, які використовуються у виготовленні меблів, ми розбили на рубрики: дсп, кухонні стільниці, ручки меблеві, розсувні системи для шаф купе, дзеркало і скло, штучний камінь і тд.
 • ДСП

  дсп материалДеревно-стружкові плити (дсп) є найпоширенішим меблевим матеріалом. Їх виготовляють пресуванням з використанням різних сполучних добавок. Сировиною служать відходи лісопиляння та деревообробки. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує фото каталог широкої палітри кольорів плит ДСП, яка задовольнить будь-якого клієнта. Ви можете самостійно вибрати колір ДСП для майбутніх корпусних меблів або наші дизайнери допоможуть вам підібрати колірну гаму матеріалів ДСП різних виробників: Swiss Krono, Swiss Pan, Egger, Cleaf.

 • МДФ

  мдф материалыМДФ - це матеріал, який являє собою спресовану масу з дрібних деревних волокон. У цю масу додають певні клейкі склади, потім її пресують у спеціальних формах, у результаті чого виходять поверхні з оригінальним рельєфом. Щільність МДФ набагато вища, ніж ДСП. Отже, більша і вага. Тому у виробництві меблів з МДФ використовується в основному для виготовлення фасадних поверхонь. Технологія виробництва виключає використання шкідливих для здоров'я епоксидних смол і фенолу. Саме тому МДФ успішно використовується при виготовленні кухонних меблів. Інтернет магазин АФА в Києві представляє фото каталог колірної гами МДФ, типи фрезерувань МДФ і варіанти малюнків на фасадах МДФ.

 • Стільниці

  столешницы для кухниМи надаємо своїм клієнтам різноманітні стільниці для кухні. Тільки у нас є можливість знайти чудові за зовнішнім виглядом, міцну, надійну стільницю для кухні з матеріалів різних виробників. Стільниці для кухні можна виготовити будь-якої форми. Це чудова можливість втілити дизайнерську думку - і ваша кухня набуде зовсім іншого вигляду. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує фото каталог стільниць Egger, LuxeForm, Fab, Krono. Стільниці універсальні і можуть підійти як для звичайного обіднього, так і для робочого столу. Ідеально рівна поверхня принесе максимум задоволення від процесу готування. Оригінальність, нестандартність, ексклюзивність кухонних стільниць стане важливим акцентом в інтер'єрі вашого будинку. Стільниці LuxeForm, Egger, Fab і Krono - це краса, стиль, багатофункціональність.

 • Ручки

  ручки для мебелиВ інтернет магазині АФА в Києві можна підібрати меблеві ручки за фото каталогом різного стилю, розмірів, форм і кольору, які вдало підкреслять і доповнять дизайн ваших майбутніх меблів. Наші ручки відрізняються високою якістю, зручністю в експлуатації та відповідають сучасним вимогам моди. На сайті ви можете підібрати варіанти ручок різних виробників Nomet, Gamet, Cebi, B-Marella, Giusti та ручки китайського виробництва.

 • Розсувна система

  раздвижная система для дверейУ сучасному світі напрямні з профілю металевої або алюмінієвої розсувних систем стали не просто важливою функціональною частиною ваших меблів. Вони є прикрасою і доповненням до інтер'єру кімнати. А як відомо, в оформленні особистого простору важливі навіть дрібниці. Алюмінієва та металева розсувна системи є основною механічною частиною шафи-купе. Вона забезпечує рух дверей за горизонтальним напрямком. Обираючи фурнітуру для вашої нової шафи, пам'ятайте, що якісніші системи для шафи, то довговічніше слугуватиме шафа купе. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує фото каталог виробників розсувних систем: Kraft, Braun, Komandor, Starke.

 • Скло, дзеркало

  стекло, зеркалоЛегкість ліній, прозорість форм, елегантність рішень - все це про скло і дзеркало. І дійсно, дуже важко переоцінити роль скла і дзеркала у формуванні сучасного стильного інтер'єру. Говорячи про сучасні можливості скла і дзеркала в інтер'єрі, не можна не згадати і той факт, що на сьогодні, окрім звичайного полірованого strong>скла, існує цілий спектр різних видів скла, що відрізняються як декоративними, так і фізичними властивостями. Інтернет магазин АФА в Києві представляє вам фото каталог різних рішень для оформлення майбутніх меблів та інтер'єрів: піскоструминна обробка скла і дзеркал (варіанти малюнків), фотодрук на скляних фасадах (варіанти малюнків), скло Лакобель.

 • Штучний камінь

  искусственный каменьЧи мрієте ви про ідеальний інтер'єр? Багато що з того, що деякий час тому вважалося фантастикою, зараз втілена реальність! Прогрес і розвиток технологій дали змогу вченим створити новий матеріал, який практично не схильний до зносу - це штучний камінь. Штучний камінь додасть вашому інтер'єру неповторності, оригінальності та функціональності. Абсолютно рівна поверхня, без стиків і швів, має неймовірно гарний вигляд і дуже практична в догляді. Інтернет магазин АФА в Києві представляє вашій увазі фото каталог колірної палітри штучних каменів провідних світових брендів: штучний камінь Corian, штучний камінь Montelli, штучний камінь Staron, штучний камінь HI-MACS, штучний камінь HI-MACS.

 • Кольори покриттів Ral

  цвета ralRAL був скороченим позначенням повної назви "Райх Аусшлюс фюр Ліфербедінгунген" - Управління з торговельних стандартів, утвореного в Берліні 1925 року. І хоча поняття - "Райх" (Рейх) кануло в небуття в травні 1945 року, саме визначення Ral не перейменовували, і воно актуальне донині. У 1927 році з'явилися колірні зразки Ral. Вони завоювали стійку репутацію у світі та вже багато років слугують засобом спілкування між виробниками фарби та планувальниками кольорової палітри. Колірний простір, розділений на діапазони і позначається кожен колір однозначним цифровим індексом. Інтернет магазин АФА в Києві пропонує фото каталог кольорової палітри Ral, насолоджуйтеся різноманітністю кольору.

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com