Promo

Compound

Статик

Моріон

Urban

Rays DSP

Promo Top Manager

Эволюшин МДФ

Диван Антарес

Simple, модульная стойка

Кухня Санторино серый камень

Головна >> Компанія >> Варіанти оплати

 Варіанти розрахуку за меблі.

Спочатку слід розуміти, що меблі це товар, який дуже часто виготовляється під замовлення (індивідуальні розміри та колір), тому спосіб оплати може бути за такими схемами:
1). безготівковий - 100% передоплата за товар, якщо не обумовлюються інші умови;
2). готівковий - передоплата складає 70% і 30% після доставки клієнту, якщо не обумовлюються інші умови;
3). оплата за допомогою банківської картки - передоплата складає 70% і 30% після доставки клієнту.

 

Якщо ви оплачуєте товар за безготівковим розрахунком, наш менеджер надішле зручним для вас способом рахунок для оплати. Датою оплати і початком виконання замовлення вважається дата зарахування коштів у рахунок підприємства, передоплата в такому разі становить 100% вартості продукції, якщо не обумовлюються індивідуальні умови. Для отримання меблів потрібно правильно оформлена довіренність. Одержувачу товару видаються всі необхідні документи: оригінал рахунку, видаткова накладна, податкова накладна. Після оплати рахунок-фактури, повідомте, будь ласка, нам і погодьте, заздалегідь, дату та час доставки.

Оплата готівкою проводиться за фактом доставки корпусних меблів, з попередньою передоплатою у розмірі не менше 70% вартості товару, якщо не обумовлюються індивідуальні умови, ви вносите при підписанні бланк-замовлення, специфікації та графічного малюнка, залишок вартості 30% ви вносите після доставки та складання меблів.

Для оплати за допомогою картки - ви повинні отримати від нас наші реквізити (№ картки магазину), які можна запросити у нас за телефоном або електронною поштою.

 


"Гроші приходять і йдуть, а меблі завжди будуть створювати для вас затишок та комфорт".
(Народна мудрість)

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com