Главная >> Меблі для офісу >> Столи для переговорів, конференц столи

Столи для переговорів, конференц столи

скачать прайс на конференц столы

 

На сайті представлені різні варіанти столів для нарад, конференц столів, від серійних до індивідуальних розробок. На серійні варіанти ви можете завантажити прайс, який складається із 13-ти серій в різних товщинах і в різних матеріалах ДСП чи МДФ (опис можна побачити в прайсі під кожною серією). Індивідуальні варіанти ми готові розробити під будь-які розміри приміщення та у будь-якому дизайнерському напрямку.

Переговори, наради не менш відповідальні заходи, як власне ведення бізнесу. Як правило, при підготовці до них, враховуються всі фактори, які можуть вплинути на результат зустрічі. Що вже казати про навколишнє оточення!

Меблі для переговорів: столи для нарад, конференц столи або, як ще їх називають, переговорні меблі, сприяють залученню увагидо вас і до вашого офісу. Переговорна кімната, зал для нарад – багатофункціональна, адже вона слугує як для зустрічей з клієнтами, так і для корпоративних нарад. Саме за переговорною кімнатою робляться висновки про солідність організації в цілому.  «AFA Mebel»  пропонує вам великий вибір варіантів конференц столів в фото каталозі корпусних меблів.

 

 

 

Якщо вам не вдалося знайти саме той варіант, який потрібен для dашого офісу – телефонуйте нам і ми зможемо розробити ту модель конференц столу, столу для переговорів, яка вас повністю влаштує.

 


logotip "AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
adres Україна, Місто Київ
pochta Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
telefon+38(067)301-77-30 (Київстар)