Головна >> Меблі для офісу >> Столи для переговорів, конференц столи

Столи для переговорів, конференц столи

скачать прайс на конференц столы

 

На сайті представлені різні варіанти столів для нарад, конференц столів, від серійних до індивідуальних розробок. На серійні варіанти ви можете завантажити прайс лист, який складається із 13-ти серій в різних товщинах і в різних матеріалах: ДСП чи МДФ (опис можна побачити в прайсі під кожною серією). Індивідуальні варіанти ми готові розробити під будь-які розміри приміщення та у будь-якому дизайнерському напрямку.
Переговори, наради не менш відповідальні заходи, як власне ведення бізнесу. Як правило, при підготовці до них, враховуються всі фактори, які можуть вплинути на результат зустрічі. Що вже казати про навколишнє оточення!
Меблі для переговорів: столи для нарад, конференц столи або, як ще їх називають, переговорні меблі, сприяють залученню увагидо вас і до вашого офісу. Переговорна кімната, зал для нарад – багатофункціональна, адже вона слугує як для зустрічей з клієнтами, так і для корпоративних нарад. Саме за переговорною кімнатою робляться висновки про солідність організації в цілому.  AFA Mebel  пропонує вам великий вибір варіантів конференц столів по фото каталогу.

 

 

 

Якщо вам не вдалося знайти саме той варіант, який потрібен для вашого офісу – телефонуйте нам і ми зможемо розробити ту модель столу для переговорів, яка вас повністю влаштує.

 

 


афа

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
сайт:afa-mebel.com

"AFA Mebel, меблі для офісу та дому"
Україна, місто Київ
телефон: +38 (067) 301-77-30
пошта: office_furniture@ukr.net
сайт: afa-mebel.com